ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ÜRÜNLER   ÜRÜN KATALOGLARI   VİDEO   İLETİŞİM
 
"HAKKIMIZDA"
Çopuroğlu Makine Sanayi ve Ticaret olarak 1984 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine ilerleyen tarihlerde sırası ile 1990 yılında Çopuroğlu Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi daha sonra 1994 yılında Çopuroğlu Sanayi Malzemeleri İmalat ve Ticaret Anonim Şirketi olarak hizmetlerine kuruluştaki ilke ve prensiplerini daha da geliştirip genişleterek devam etmiş ve bugünlere başarı ile gelmiş bulunmaktadır.

Profesyonel hizmet anlayışı ve kaliteli hizmet verme kararlılığı daima firmamıza referans olmuş ve bu anlayıştan asla taviz verilmemiştir. Neticesinde de bugün firmamız güvenilir ve konusunda saygın bir firma olma hüviyetine kavuşmuştur.

Yurt içi ve yurt dışında konularında söz sahibi firmalarla işbirliği yapan firmamız, yüksek kaliteli sanayi ürünlerini ve bu ürünlerin yeniliklerini anında siz değerli müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

 
"MİSYON"
Sanayi malzemeleri sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Çopuroğlu Sanayi Malzemeleri İmalat ve Ticaret A.Ş.’nin misyonu; daima müşterisine yüksek standartlarda ve güvenilir malzemeler tedarik ederek, insan sağlığı ve güvenliğinin her şeyden önemli olduğu Türk sanayisine destek olmak ve çalışma alanlarını daha ergonomik hale getirmektir.
"VİZYON"
Kurulduğu günden bu güne sektöründe sürekli fark yaratmayı başaran, kaliteyi ve iş güvenliğini her şeyin önünde tutan firmamız, her krizden pozitif çıkarımlar elde ederek ve gücüne güç katarak çıkmayı başarmıştır. 2012 yılı itibariyle yeni bir yapılanma içerisine giren firmamız Toplam Kalite Yönetimi ve 5S disiplinlerini benimseyerek hızla daha iyiye ve daha kaliteliye doğru sürekli yol almaya devam etmektedir. Firmamız kısa vadede yurt içi pazarını genişletmeyi ve ihracat girişimlerini sürdürmeyi planlamaktadır. Uzun vadede ise kendi sektöründe dünya çapında aranan bir marka olmayı hedefleyen Çopuroğlu Sanayi Malzemeleri İmalat ve Ticaret A.Ş. her zaman Müşterilerine kalite sunmaya ve güven vermeye devam edecektir.
 
 
 
Copyright © 2010 Çopuroğlu Sanayi Malzemeleri

Web Tasarımı Atamedya